Dlouhodobá předpověď počasí

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) poskytuje dlouhodobé předpovědi počasí. Ty se skládají ze dvou částí. Týdenní předpovědi počasí a měsíční předpovědi počasí.

Týdenní předpověď počasí ČHMÚ

Týdenní předpověď počásí vydává ČHMÚ každý den a obsahuje předpověď počasí na následují 4 dny a dále vyhlídku počasí na další čtyři dny. Týdenní předpověď obsahuje aktuální data a součástí je taky přehledný aktualizovaný graf. Ten obsahuje křivku průměrné nejvyšší denní teploty ve °C a průměrné nejnižší noční teploty ve °C. Díky tomu dostanete v přehledné vizuální podobě vyhlídku počasí na následující dny včetně tendencí. Graf je doplněn o názorné ikonky pro každý den, které intuitivně vyjadřují jaké počasí bude v konkrétní den převládat (jasno, oblačno, zataženo, déšť, sněžení ...). Součástí týdenní předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu jsou i výstrahy a upozornění (povodně, náledí, zmrazky, tropické teploty, silné větry, bouřkové situace, přívalové deště, smogové situace atd.).

Týdenní předpověď naleznete na adrese:
http://portal.chmi.cz/portal/dt?menu=JSPTabContainer/P9_0_Predpovedi/P9_1_Pocasi/P9_1_1_Cesko/P9_1_1_3_Tydenni

Měsíční předpověď počasí ČHMÚ

Týdenní předpověď počásí ČHMÚ je aktualizován jednou za deset dní a obsahuje předpověď počasí nad územím České Republiky pro následujích třicet dnů. Součástí této předpovědi je i průměrný úhrn srážek v ČR v tomto období, interval průměrných srážek, průměrná teplota v ČR v tomto období, interval průměrných teplot, srážkové a teplotní rekordy v ČR pro toto období od roku 1934 a jaké teploty a srážky jsou pro období jao celek očekavány.

Vlastní měsíční předpověď počasí je rozdělena na tří dílčí období po deseti dnech. Měsíční předpověď naleznete na adrese:
http://portal.chmi.cz/portal/dt?menu=JSPTabContainer/P9_0_Predpovedi/P9_1_Pocasi/P9_1_1_Cesko/P9_1_1_4_MesicniDětský nábytek

Velký výběr kvalitního dětského nábytku ze známých obchodů.

Účetní programy AdmWin

Zakázky, sklad, fakturace, nabídky, objednávky, pokladna-účtenky s EET

Vyklízení bytů Brno

Levné vyklízení bytů a jiných nemovitostí. Vše diskrétně a flexibilně.